۱۴۰۱ جمعه ۱۴ بهمن
كميته سلامت شغلي و ايمني در كارگاه هاي ساختماني

جلسه اي در روز دوشنبه مورخ 09/06/94 در محل اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي شهرستان جهرم با حضور نمايندگاني از معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي ،اداره كار، شهرداري، نظام مهندسي، انجمن صنفي كارگران ساختماني و رئيس اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي جهرم در خصوص " لزوم تشكيل كميته سلامت شغلي و ايمني در كارگاههاي ساختماني " برگزار گرديد.
در اين جلسه ابتدا جناب آقاي كرامت رئيس اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي جهرم ضمن عرض خوش آمدگويي به حضار، به بيان اهداف جلسه و لزوم تشكيل اين كميته و پيشگيري از حوادث شغلي در كارگاههاي ساختماني پرداختند.
سپس مهندس درويش بيگي نماينده معاونت بهداشتي ، اشاره به مبحث 12 مقررات ملي ساختمان در خصوص ارتقاء سطح سلامت كارگران ساختماني نمودند و از درصد شاغلين در بخش ساختماني و ميزان حوادث در اين كارگاهها گزارش ارائه نمودند.
در ادامه مهندس حيدري بازرس اداره كار دستورالعمل جذب نيروي ايمني در كارگاهها را عنوان و خواستار برخورد با كارگاههاي متخلف شدند.
در انتهاي جلسه نيز اعضاي كميته سلامت شغلي و پيشگيري از حوادث كارگاههاي ساختماني انتخاب گرديدند و مقرر گرديد با هماهنگي به صورت منظم و دوره اي از كارگاههاي ساختماني بازديد بعمل آيد و كارگاههاي متخلف با هماهنگي اعضاي كميته و از طريق شهرداري پملپ گردند.

دانلود فايل ورد...دانلود فايل
pdf

تاریخ :
1396/01/07
تعداد بازدید:
2547
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal